Dokonalou chvilku odpočinku Vám dopřeje
SUDOVÁ FINSKÁ SAUNA

Nejprve nám dovolte poděkovat Vám za uskutečněnou rezervaci ubytování.

Popis služby

Pro naše ubytované hosty jsme si od ledna 2024 připravili venkovní srubovou saunu s ochlazovací kádí.

Na přání Vám na požadovaný čas saunu připravíme a s ní vše, co je k dokonalému odpočinku potřeba. 

Čas a doba v sauně

Čas návštěvy sauny si určete sami tak, jak Vám to bude nejvíce vyhovovat. My ho potřebujeme znát alespoň 1 hodinu před plánovanou návštěvou sauny - to aby se sauna stihla dostatečně nahřát.

Standardní doba použití sauny jsou 2 hodiny. Tento čas si můžete však po domluvě prodloužit.


Teplota

Standardně saunu vyhřejeme na teplotu 110 stupňů Celsia. Vzhledem k tepelným ztrátám je tato teplota ideální pro kvalitní prohřátí těla a odpočinek mysli. Teplotu si můžete sami upravit na displeji uvnitř sauny.

Teplotu vody v ochlazovací kádi nelze predikovat, nicméně aktuální hodnutu můžete vyčíst na teploměru ponořeného ve vodě.

Cena

Standardní cena použití sauny je 500 Kč za 2 hodiny použití sauny. Pokud se s námi domluvíte předem, můžeme saunu nechat běžet i déle a vypnout ji až poté, co nám dáte vědět. Každá další hodina provozu je zpoplatněna 250 Kč.

V ceně jsou 4 saunovací osušky. Každá další osuška je zpoplatněna 50 Kč.

Parkování

Parkování je na vlastním neoploceném parkovišti před objektem. Kapacita parkoviště je 5 osobních vozidel, ostatní mohou parkovat na ulici cca 50 m od domu.

Kuchyně

Dům disponuje velkou kuchyní, ve které najdete vše důležité: mikrovlnná trouba, pečící trouba, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, indukční varnou desku, myčku nádobí, hrnce, talíře, skleničky, příbory a základní kuchyňské potřeby. V rámci pobytu máte k dispozici tablety do myčky, pytle do košů a čistící prostředky. Potraviny ani jiné suroviny pro vaření nejsou součástí výbavy.

Pokoje

Každý pokoj bude dle Vámi uvedeného počtu osob při rezervaci vybaven kompletním ložním prádlem (polštář, přikrývka, extra deka), ručníkem a osuškou. Pro větší pohodlí doporučujeme si s sebou přibalit vlastní vnitřní přezůvky.

Prosíme, abyste nás nejlépe týden před příjezdem informovali o počtu osob v jednotlivých pokojích.

Dětské vybavení

V domě jsou k dispozici celkem 2 dětské postýlky o rozměru 60x120cm, přebalovací pult, 1x dětská jídelní židle a hračky. O využití dětských postýlek nás, prosím, informujte předem. Zároveň nás informujte o věkovém složení Vašich dětí tak, abychom mohli patřičně přizpůsobit výběr hraček, které budou mít od nás k dispozici.


Volný čas

V letním období je k dispozici venkovní bazén. Celoročně pak pro děti houpačka a trampolína. K dispozici je venkovní gril na dřevěné uhlí, dřevěné uhlí použijte, prosím, vlastní. 

Nově je pro naše hosty připravena venkovní sudová sauna s ochlazovací kádí (ve zkušebním provozu od 01.11.2023).

Úschova kol

Pro úschovu kol, sportovního vybavení a dalších věcí je možné využít prostor garáže domu. 

O úschově nás, prosím, informujte předem.

Wifi

Dům a částečně i zahrada je pokryta wi-fi signálem. 

Televize

V obývacím pokoji se nachází televize připojená na některé internetové platformy. Klasický televizní signál přes DVB-T2 bohužel není dostupný. Televizor lze připojit přes bluetooth k externí 2.1 reprosoustavě, kterou budete mít také k dispozici.

Co si s vzít s sebou

Doporučujeme si přivést vlastní vnitřní přezůvky, potraviny (nezapomeňte i cukr a sůl), zrnkovou kávu do kávovaru a pokud byste chtěli grilovat, tak vlastní dřevěné uhlí. Pokud byste doma něco zapomněli, ve vesnici jsou otevřeny obchody, ve kterých lze každý den včetně víkendů potřebné věci dokoupit.