Informace důležité před příjezdem do
RESIDENCE DYMOKURY

Nejprve nám dovolte poděkovat Vám za uskutečněnou rezervaci ubytování.

Online check-in

Ještě v klidu domova můžete před příjezdem vyplnit online check-in. Odkaz na něj najdete v mailu s potvrzením rezervace. Pokud online check-in předem neprovedete, vše společně vyplníme během Vašeho příjezdu.

Pro návštěvníky z České republiky nám postačí vyplnit jednu dospělou osobu (například objednatele). Pro návštěvníky s jinou státní příslušností musíme evidovat všechny starší než 18 let.

Čas příjezdu

Residence pro Vás bude připravena v den příjezdu od 15:00.

Pro lepší plánování dne prosíme, abyste nám několik dní předem (například mailem) sdělili předpokládaný čas příjezdu. V den příjezdu se nebudeme zlobit, když nás ještě informujete 30 minut před příjezdem a to buď formou sms, nebo telefonickým hovorem.

Dřívější check-in

Dřívější check-in je možný v den příjezdu již od 09:00 za příplatek 1.500 Kč.

Nejdříve nás ale, prosím, kontaktujte a my Vám dřívější check-in potvrdíme.

Vratná kauce

Při příjezdu je nutné v hotovosti složit kauci 5.000 Kč / 200 €. Pokud při Vašem odjezdu bude vše v pořádku, celou částku Vám opět v hotovosti vrátíme. Pokud dojde k nějakým škodám, poměrná část vratné kauce bude použita na jejich úhradu a případný zbytek vrácen.

Parkování

Parkování je na vlastním neoploceném parkovišti před objektem. Kapacita parkoviště je 5 osobních vozidel, ostatní mohou parkovat na ulici cca 50 m od domu.

Kuchyně

Dům disponuje velkou kuchyní, ve které najdete vše důležité: mikrovlnná trouba, pečící trouba, rychlovarná konvice, toustovač, topinkovač, indukční varnou desku, myčku nádobí, hrnce, talíře, skleničky, příbory a základní kuchyňské potřeby. V rámci pobytu máte k dispozici tablety do myčky, pytle do košů a čistící prostředky. Potraviny ani jiné suroviny pro vaření nejsou součástí výbavy.

Pokoje

Každý pokoj bude dle Vámi uvedeného počtu osob při rezervaci vybaven kompletním ložním prádlem (polštář, přikrývka, extra deka), ručníkem a osuškou. Pro větší pohodlí doporučujeme si s sebou přibalit vlastní vnitřní přezůvky.

Prosíme, abyste nás nejlépe týden před příjezdem informovali o počtu osob v jednotlivých pokojích.

Dětské vybavení

V domě jsou k dispozici celkem 2 dětské postýlky o rozměru 60x120cm, přebalovací pult, 1x dětská jídelní židle a hračky. O využití dětských postýlek nás, prosím, informujte předem. Zároveň nás informujte o věkovém složení Vašich dětí tak, abychom mohli patřičně přizpůsobit výběr hraček, které budou mít od nás k dispozici.


Volný čas

V letním období je k dispozici venkovní bazén. Celoročně pak pro děti houpačka a trampolína. K dispozici je venkovní gril na dřevěné uhlí, dřevěné uhlí použijte, prosím, vlastní. 

Nově je pro naše hosty připravena venkovní sudová sauna s ochlazovací kádí (ve zkušebním provozu od 01.11.2023).

Úschova kol

Pro úschovu kol, sportovního vybavení a dalších věcí je možné využít prostor garáže domu. 

O úschově nás, prosím, informujte předem.

Wifi

Dům a částečně i zahrada je pokryta wi-fi signálem. 

Televize

V obývacím pokoji se nachází televize připojená na některé internetové platformy. Klasický televizní signál přes DVB-T2 bohužel není dostupný. Televizor lze připojit přes bluetooth k externí 2.1 reprosoustavě, kterou budete mít také k dispozici.

Co si s vzít s sebou

Doporučujeme si přivést vlastní vnitřní přezůvky, potraviny (nezapomeňte i cukr a sůl), zrnkovou kávu do kávovaru a pokud byste chtěli grilovat, tak vlastní dřevěné uhlí. Pokud byste doma něco zapomněli, ve vesnici jsou otevřeny obchody, ve kterých lze každý den včetně víkendů potřebné věci dokoupit.