Nabízíme klidné ubytování pro celou rodinu

POPIS DOMU

Originální koncepce domu

Architektonicky řešený dům z osmdesátých let minulého století osloví svojí originální koncepcí

Pohoda v domě i na zahradě

Pro relaxaci se nabízí využít udržovanou zahradu s bazénem, ve kterém si užijí i Vaše ratolesti

Nekonečná možnost výletů

Residence Dymokury je ideální pro podnikání výletů do širšího okolí, ale i poznávání krás Dymokur

Čtvero ročních období

Residenci Dymokury můžete využít po celý rok. 
Od jara až do zimy, stále je co objevovat

ORIGINALITA DOMU

Čeká na Vás nově zrekonstruovaný dům


Srdcem každého domu je kuchyně

Plně zařízená nová kuchyně nabízí vše, co si každá kuchařka přeje. Základem je krásná americká lednice, která nabízí dostatečnou kapacitu jak v chladící, tak i mrazící části. V kuchyni dále najdeme indukční varnou desku, pečící troubu, mikrovlnou troubu a myčku nádobí. Dále budete mít k dispozici topinkovač, toustovač, rychlovarnou konvici a kávovar na zrnkovou či mletou kávu. Potraviny ani jiné suroviny pro vaření nejsou součástí výbavy. V rámci pobytu máte k dispozici tablety do myčky, pytle do košů a čistící prostředky.

Společenská místnost

Hned vedle kuchyně se nachází velká společenská místnost. Zde najdete dva masivní dřevěné stoly a stylové jídelní židle. Stoly dovolují hned několik kombinací jejich sestavení a každý si tak může prostor přizpůsobit k obrazu svému.

Společenská místnost má přímý východ směrem na terasu a do zahrady a je tak ideální pro uspořádání oslavy, slavnostní večeře, či jen pro strávení příjemného času se svými blízkými.

Obývací pokoj

Malý, ale o to útulnější. Hned v těsné blízkosti společenské místnosti je o 2 schody níže zapuštěný obývací pokoj s krbem. Krb zatím není přizpůsoben pro zapálení ohně, ale i tak zde můžete usadit do pohodlné sedací soupravy a přečíst si například oblíbenou knihu, či jen posedět s šálkem kávy. 

Pro milovníky filmů nově najdete v obývacím pokoji i televizi připojenou na několik internetových platforem s filmy.

Koupelny

V domě můžete využít hned 3 koupelny, jednu v přízemí u společenské místnosti a dvě v patře, kde se nachází všechny tři ložnice.

Každá koupelna má vlastní WC, sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Pro uložení drobných kosmetických pomůcek můžete využít skříňky vedle umyvadla. Sprchový kout ve spodní koupelně je bezbariérového typu walk-in. K dispozici je zároveň vysoušeč vlasů.

Ložnice

Všechny ložnice se nachází v patře. Celkem 3 ložnice nabízí celkovou až kapacitu 14 osob (doporučujeme 12 dospělých osob) v konfiguraci 4, 4 a až 6 lůžek. Každý pokoj je vybaven manželským dvoulůžkem z masivního dřeva, dva čtyřlůžkové pokoje doplňují lůžkovou kapacitu díky masivním palandám, které ocení především Vaše děti. Největší pokoj s kapacitou až 6 osob nabízí kromě dvoulůžka i plnohodnotné spací podium s celkovou šířkou 280 cm.

Každý pokoj je dále vybaven šatní skříní a komodou se zásuvkami.

Zahrada

Oázou klidu se dá nazvat zahrada náležící k domu. Najdete zde terasu s masivním venkovním nábytkem, která je ideální pro venkovní grilování. K dispozici je gril na dřevěné uhlí, uhlí si však přivezte vlastní. Pro romantické posezení při kávě slouží stinná terasa pod vzrostlým ořechem, na kterém je zavěšena houpačka. Na zahradě v neposlední řadě najdete nadzemní bazén typu Azuro, ve kterém se můžete krásně zchladit během parních letních měsíců. Pro zabavení dětí je tu v letní sezóně ještě trampolína.

Sudová sauna

Pro maximální relaxaci jsme si od listopadu 2023 pro naše hosty připravili venkovní sudovou saunu. Saunování si můžete zpříjemnit několika příjemnými esencemi.

Po sauně je třeba tělo zchladit. K tomu je určená venkovní ochlazovací káď a předsíňka sauny, kde můžete nabrat síly před dalším kolem v sauně.

V současné chvíli pracujeme na vnitřní odpočívací místnosti, která Vám celý zážitek ještě umocní.

Parkování a úschovna kol

Parkování je na vlastním neoploceném parkovišti před objektem. Kapacita parkoviště je asi 5 vozidel, ostatní mohou parkovat na ulici cca 50 m od domu.

Pro úschovu kol je možné využít prostor garáže domu, o úschově nás, prosím, informujte předem.

Upozorňujeme, že z důvodu originální koncepce není dům bezbariérový. 

KONTAKTY

Ing. Miroslav Kubelka

Majitel

+ 420 737 468 456
+ 420 704 037 373

miroslav.kubelka@residence-dymokury.cz

česky, deutsch, english

Ing. Dagmar Kubelková

Majitelka

+ 420 734 860 826
+ 420 704 037 374

dagmar.kubelkova@residence-dymokury.cz

česky, english